Dnia  11  listopada  w  naszym  kościele  parafialnym, miało  miejsce  patriotyczne  śpiewogranie  pod  tytułem  „Żołnierze  wyklęci”, przestawiające  bliżej  sylwetkę  Łukasza  Cieplińskiego. Pomysłodawcą  i  głównym  reżyserem  był  Ksiądz  diakon  Jarosław  Gawęda, który  zaprosił  do  współpracy  nie  tylko  służbę  liturgiczną, ale  też  szkolny  zespół  wokalny  VIVO, którym  już  od  dwóch  lat  opiekuje  się  pani  Agata  Kluska.

Śpiewogranie  było  przedstawieniem  multimedialnym, łączącym  grę  aktorską, śpiew  i  przede  wszystkim  efekty  specjalne, jakich  jeszcze  w  naszej  parafii  nie  było, a  wszystko  to  głównie  dzięki  pracy  Księdza  Diakona  i  technicznej  pomocy  Księdza  Proboszcza.

Występujący – czyli  liturgiczna  służba  ołtarza  oraz  zespół  wokalny  także  wykazali  się  dużym  zaangażowaniem. Odgrywane  przez  chłopców  scenki przeplatane  były  śpiewem. Dziewczęta  wykonały  11  utworów – gromko  oklaskiwanych  przez  publiczność. Jednak  największe  wrażenie  wywołała  piosenka  „Miasto”  w  wykonaniu  Izy  Bałuckiej  i  Dominiki  Węgreckiej, którą  dziewczęta  wykonały  dwukrotnie.

Uczniowie  i  absolwenci  z  naszej  szkoły, którzy  wystąpili  to: Magdalena  Węgrecka, Julia  Tyrpa, Natalia  Stasiak, Ewa  Pietrzkiewicz, Karolina  Sopiak, Dominika  Węgrecka, Izabela  Bałucka, Agnieszka  Cegielska, Julia  Żyła, Wiktoria  Budzowska, Maciej  Budzowski, Karol  Poradzisz, Kacper  Wójcik, Mikołaj  Lenart, Sebastian  Hankus, Mateusz  Poradzisz.

Kadra pedagogiczna

ŻYŁA BOGUSŁAW