Lp. Nazwa Organizator Przewidywany termin
1.  Małopolski Konkurs Kuratoryjny humanistyczny MEN A Kluska   Etap szkolny X /15
2.  Konkurs „Śladami polskich legend „ A Kluska   IV 2016 r.
3.  Konkurs recytatorski

A Kluska,

M. Filuciak

  II – III/2016 r.
4.  Konkurs ortograficzny A. Kluska   II/2016 r.
5.  Konkurs ekologiczny  M Leszczyńska  O ile zostanie ogłoszony
6. Ogólnopolski  „Poznajemy Ojcowiznę” M Leszczyńska  I semestr
7.               

Konkursy czytelnicze

klasowe

 kl. I – III

 kl. IV – VI

Która klasa najlepiej czyta?

Kto przeczytał najwięcej książek?

M Leszczyńska Cały rok, zakończenie VI/2016r.
8.

Tenis stołowy chłopców i dziewcząt

Konkursy i zawody gminne według harmonogramu rozgrywek oraz konkursy taneczne

Konkursy plastyczne

I. Bochenek

 II/2016

Cały rok

9.

Konkurs kolęd i pastorałek

Konkursy muzyczne  wg. informacji

 M Podczerwiński     

B Jaworska

 grudzień

Cały rok

11.

 Konkursy języka angielskiego

H Łapczyński Cały rok
12. Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej eliminacje gminne B Żyła II/15
13

Małopolski konkurs matematyczny ,kl. V i VI  (X/11)

Międzynarodowy konkurs matematyczny „Kangur”

kategoria „Maluch” kl. IV

kategoria „Beniamin” I i II ( kl. V i VI)

Szkolny konkurs matematyczny kl. IV, V, VI

AS szóstej klasy

Mały Mistrz Matematyki

Gminny konkurs matematyczny kl IV

A. Górka

Październik

Marzec

maj/czerwiec

14 Gminny konkurs matematyczny i ortograficzny kl. III M. Filuciak maj
15 Konkursy plastyczne kl. I - III Wychowawcy     I - III Cały rok
16 Konkurs recytatorski, kl I – III i inne według odrębnego harmonogramu Wychowawcy     I - III Cały rok
17 Małopolski Konkurs  kuratoryjny Biblijny M Podczerwiński Październik
18 Piłkarzyki Bochenek Dzień sportu
19 Ciche czytanie ze zrozumieniem kl II J Nieckarz maj
20 Gminny Konkurs Przyrodniczy kl III M Filuciak maj

1% dla Szkoły

procent

Galeria

Godziny otwarcia biblioteki

Poniedziałek    8.50 – 10.40    
                       11.35 – 12.00

Wtorek     10.40 – 14.00

Środa      8.00 – 10.35  
               11.50 – 12.30       
               13.25 – 14.10

Czwartek   12.40 – 14.35

Piątek     8.00 – 11.45