Awaria usunięta!!!

W dniu jutrzejszym – 24 listopada – zajęcia w szkole i przedszkolu będą się odbywać bez zmian – według planu. Dzisiejsza awaria na terenach przyszkolnych została usunięta. Plecaki dzieci – których uczniowie nie zabrali ze szkoły – czekają bezpiecznie w szkole, uczniowie zabiorą je w dniu jutrzejszym.

Piknik ekologiczny

Szanowni Państwo w sobotę 7 października burmistrz miasta i gminy Myślenice Jarosław Szlachetka serdecznie zaprasza wszystkich na Piknik ekologiczny.

Pracownia komputerowa

Nasza szkoła wygrała mobilną pracownię komputerową w konkursie Pracownia Kompetencji Cyfrowych w kategorii klas I-III. Zadanie polegało na zrealizowaniu wskazanego modułu i przygotowaniu pracy konkursowej – kolorowanki ukazującej wybierania innych sposobów spędzania czasu wolnego, niż siedzenie przed komputerem. Koordynatorem konkursu w klasach I-III była pani Beata Leśniak, a zadanie wykonała z obecną klasą IV. (Konkurs… Czytaj dalej »

Zebranie dla rodziców uczniów klas I – VIII

Informujemy, że zebranie dla rodziców uczniów klas I – III odbędzie się w poniedziałek 11 września w następującym porządku: – godzina 17:00 zebranie rodziców uczniów klas I – III wraz z wychowawcami w salach lekcyjnych, – godzina 17:45 zebranie ogólne w budynku OSP w Osieczanach, – po zebraniu ogólnym – zebranie rodziców uczniów klas IV… Czytaj dalej »

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023 / 2024.

4 września – uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023 / 2024. Uczniowie klas I – VIII uroczyście rozpoczną nowy rok szkolny w poniedziałek – 4 września. – o godzinie 9:00 odbędzie się Msza Święta w kościele parafialnym w Osieczanach, po której zapraszamy na oficjalne otwarcie nowego roku szkolnego na salę OSP w Osieczanach. Następnie uczniowie udadzą… Czytaj dalej »

Nabór do projektu „Już pływam”

Szanowni Rodzice uczniów klas I-III. 18 sierpnia 2023r rozpoczyna się nabór do projektu Już pływam, który potrwa do 28 sierpnia 2023r do godz. 15:00 . Link: https://docs.google.com/forms/d/14oZND34TU09ZRtlMSI0kZMvGL4q9NldqHztrhuauP18/edit