PIŁKARZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ W OSIECZANACH NA III MIEJSCU W GMINIE MYŚLENICE

W dniu 24 września 2019 r. w hali widowiskowo-sportowej w Myślenicach odbyły się Igrzyska Dzieci w halowej piłce nożnej chłopców. W zawodach wzięło udział 12 drużyn, reprezentujących szkoły podstawowe z Gminy Myślenice.

Piłkarze Szkoły Podstawowej w Osieczanach w rozgrywkach grupowych bezbramkowo zremisowali z zespołem Szkoły Podstawowej w Trzemeśni i zwyciężyli w spotkaniach ze Szkołą Podstawową nr 2 w Myślenicach 1:0 oraz ze Szkołą Podstawową w Polance 2:0. Taki bilans pozwolił im na zajęcie I miejsca w grupie i awans do fazy finałowej, w której ulegli Szkole Podstawowej nr 3 w Myślenicach w stosunku 0:2 i zremisowali z triumfatorem turnieju – Szkołą Podstawową w Krzyszkowicach 0:0.

Miejsce na podium w mocno obsadzonych zawodach w piłce nożnej, w której poziom rywalizacji jest bardzo wysoki należy uznać za duży sukces. Wszystkim zawodnikom Szkoły Podstawowej w Osieczanach należą się słowa uznania za ambitną postawę i uzyskany wynik sportowy. Należy nadmienić, że świetnie w bramce spisywał się Kamil Filuciak, który wieloma udanymi interwencjami w znacznym stopniu przyczynił się do osiągnięcia całej drużyny.
Gratulujemy!

Skład Szkoły Podstawowej w Osieczanach:
Kamil Filuciak, Tymoteusz Hankus, Jakub Włoch, Filip Batko, Piotr Cygan oraz Wojciech Kucharski, Kacper Chrzanowski

Opiekunowie: Izabela Bochenek, Dyrektor Łukasz Drewienkiewicz