Akcja charytatywna pod nazwą “Pudełko po butach”.

Zapraszamy wszystkich nauczycieli, uczniów i ich rodziny do udziału w akcji charytatywnej pod nazwą Pudełko po butach. Celem akcji jest zbiórka pakowanej żywności, gotowej do spożycia np. pasztety, konserwy, sery, słodycze, mleko w kartonach itp., która następnie zostanie przekazana bezdomnym, będącym podopiecznymi Fundacji Ojca Pio z Krakowa. Paczka utworzona z zebranej żywności powinna mieć symboliczną wielkość pudełka po butach, gdyż będzie ona przekazana w całości jednej, konkretnej osobie bezdomnej. Prosimy o przynoszenie paczek do sali nr. 7 do 10 marca 2021 r. W pudełkach nie powinny znaleźć się produkty o krótkiej ważności oraz te, które wymagają przetworzenia np. makaron czy ryż. Takie produkty, mogą znaleźć się w osobnych reklamówkach. Szkolny Klub Wolontariatu.