Coraz bliżej święta – czyli warsztaty plastyczne w naszej szkole.

W  dniach  od  27  listopada  do  3  grudnia  w  naszej  szkole  odbyły  się  warsztaty  plastyczne  dla  klas  IV – VIII.

Tematyka  warsztatów  dotyczyła  różnych  metod  wykonywania  ozdób  świątecznych. Ze  względu  na  sytuację  związaną  z  Covid-19  zajęcia  przeprowadzono  w  formie  on – line. Prowadzącymi  były  panie: Izabela  Bochenek, Jolanta  Gorczyca  i  Agata  Kluska.

W  trakcie  warsztatów  uczniowie  dowiedzieli  się między  innymi  tego,  jak  wykonać  ozdoby  z  przedmiotów  codziennego  użytku: słoików, patyczków, wstążek. Poznali  też  sposoby  dekorowania  metodą  karczocha  czy  też  , decoupage’u.

W  ramach  przeprowadzonych  warsztatów  ogłoszono  także  konkurs dla  klas  IV – VIII  na  najpiękniejszą  ozdobę  świąteczną. Serdecznie  zapraszamy  uczniów  do  udziału!!!

Regulamin konkurus :

Regulamin_Szkolnego_Konkursu_na_ozodbę_bożonarodzeniową