KONKURS PLASTYCZNY “PORTRET MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO”

5 grudnia 2019 r. odbyło się rozdanie nagród w konkursie plastycznym “Portret Marszałka Józefa Piłsudskiego”, adresowanym do uczniów Szkoły Podstawowej im. Obrońców Warszawy w Osieczanach.

Konkurs zorganizowano przy współpracy ze Społecznym Komitetem Opieki nad Kopcem im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Osieczanach, a termin rozstrzygnięcia przypadał na 152 rocznicę urodzin jego osoby.

Honorowy patronat nad przedsięwzięciem objął Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Jarosław Szlachetka, a za jego organizację odpowiadała Pani Izabela Bochenek oraz Dyrektor Łukasz Drewienkiewicz.

Dyplomy oraz nagrody wręczyła laureatom Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Urzędu Miasta i Gminy Myślenice Pani Renata Marzec.

Wyniki konkursu:

Kategoria: klasy I-III

I miejsce – Arendarczyk Marcin
II miejsce – Kostrzewa Wiktoria, Turała Szymon
III miejsce – Lenart Arkadiusz

Wyróżnienia: Filuciak Aleksandra, Ralska Anna, Dudzik Gabriela, Gorczyca Łukasz, Maciuszek Milena, Janus Paweł, Chrzanowski Filip, Pękala Jakub

Kategoria: klasy IV-VIII

I miejsce – Turowska Natalia
II miejsce – Piskorz Natalia
III miejsce – Nieckarz Anna

Wyróżnienia: Arendarczyk Natalia, Ruchlewicz Maja, Orzechowska Patrycja

Obraz może zawierać: 3 osoby, ludzie stoją i w budynku