MATERIAŁY DYDAKTYCZNE DO SAMODZIELNEJ PRACY UCZNIÓW W DOMU

W związku z zawieszeniem zajęć z uwagi na zapobieganie, przeciwdziałanie i zwalczanie COVID-19 w okresie od 12 do 25 marca 2020 r., uczniowie klas I – VIII otrzymają od nauczycieli poprzez dziennik elektroniczny Librus materiały dydaktyczne do samodzielnej pracy w domu.

Prosimy uczniów i rodziców o bieżące sprawdzanie wiadomości w dzienniku elektronicznym.

Zwracamy uwagę, że przerwa w funkcjonowaniu szkoły nie oznacza dni wolnych od nauki. W czasie zawieszenia zajęć uczniowie mogą uzupełnić wiadomości i rozwijać kompetencje.

Na platformie Ministerstwa Edukacji Narodowej www.epodreczniki.pl udostępnione są e-materiały do wykorzystania w samodzielnej nauce przez uczniów. Epodręczniki.pl to biblioteka bezpłatnych, sprawdzonych, zgodnych z aktualną podstawą programową materiałów edukacyjnych.