Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/22

Dnia 01. 09. 21r. rozpoczniemy nowy rok szkolny od Mszy Świętej, która będzie miała miejsce w Kościele parafialnym w Osieczanach o godzinie 8:00. Wyznaczeni uczniowie należący do pocztu sztandarowego spotykają się z opiekunem ( p. Agata Kluska ) pod Kościołem o godzinie 7:45
Po Mszy uczniowie pod opieką rodziców lub sami ( na odpowiedzialność rodzica ) udadzą się na strażnicę OSP w Osieczanach, gdzie odbędzie się oficjalna inauguracja nowego roku szkolnego zainicjowana przez panią dyrektor – Liliannę Mitana. Następnie uczniowie udadzą się na spotkanie z wychowawcami do swoich sal lekcyjnych.
Przypominamy o zachowaniu środków bezpieczeństwa w związku z epidemią. Obowiązują maseczki, dezynfekcja i dystans.