Szkoła w Osieczanach z nową pracownią komputerową!

Uczniowie Zespołu Placówek Oświatowych im. Obrońców Warszawy w Osieczanach mogą już korzystać z nowej pracowni komputerowej. Gmina Myślenice na zakup 26 komputerów, projektora multimedialnego oraz zintegrowanej tablicy multimedialnej przeznaczyła 75 tysięcy złotych!

Nowoczesna pracownia została już oddana oficjalnie do użytku, w symbolicznym przekazaniu sprzętu wzięli udział burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Jarosław Szlachetka, naczelnik Wydziału Edukacji i Zdrowia UMiG Myślenice Małgorzata Ciemińska, a także dyrektor ZPO w Osieczanch Lilliana Mitana wraz z przedstawicielami uczniów, grona pedagogicznego i rodziców.

Ta inwestycja z pewnością poprawi komfort kształcenia uczniów Zespołu Placówek Oświatowych w Osieczanach oraz zwiększy możliwość organizacji innowacyjnych zajęć z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Dziękujemy burmistrzowi Jarosławowi Szlachetce oraz naczelnik Wydziału Edukacji i Zdrowia Małgorzacie Ciemińskiej za okazane wsparcie oraz liczymy na dalsze wsparcie w realizacji naszych marzeń związanych z rozbudową szkoły oraz budową hali gimnastycznej, której przy naszej szkole brakuje.

Gmina Myślenice pozyskała środki na budowę nowej sali gimnastycznej oraz rozbudowę budynku szkoły w Osieczanach z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Obecnie Urząd Miasta i Gminy w Myślenicach  rozstrzyga procedury przetargowe na opracowanie projektu inwestycji.